Whatsapp Son Görülmesi Kapalı Olanları Görme

Whatsapp Son Görülmesi Kapalı Olanları Görme
whatsapp-son-gorulmesi-kapali-olanlari-gorme
Whatsapp bugüne kadarki sohbet uygulamalarının en popüler olanı. Milyonlarca kişi tarafından aktif bir şekilde kullanılan Whatsapp sohbet uygulamasının bazı kullanıcılar için yarattığı ufak sorunlar vardır. O sorunlardan biri de diğer kullanıcıların son görülmesini görememektir. Whatsapp son görülmesi kapalı olan kullanıcıları görmeniz için android platformunda indirebileceğiniz bir apk dosyası ile son görülmesi kapalı kullanıcıları artık görebileceksiniz.

WhatsApp tarafından sunulan basit özelliklerden biri , son kullanıcı WhatsApp'ı açtığında görüntüleyen Last Seen'dir. Bu özellik, iletişim kurduğumuz kişinin aktif olarak WhatsApp kullanıp kullanmadığını veya uzun süredir çevrimdışı olup olmadığını izlemek için kullanılabilir.

Herkes bu özelliği sevmiyor çünkü gizliliğe müdahale ettiği düşünülüyor. WhatsApp ayrıca kullanıcılara onu devre dışı bırakma veya yalnızca saklanan kişilere gösterme seçeneği sunar. En son görülen devre dışı bırakılmış olmasına rağmen, WhatsApp uygulamasını açtığımızda çevrim içi durum hala görünür durumdadır. Burası WhatsApp'ın kullanıcıları tarafından neyin gizlendiğini en son gördüğünü öğrenebileceğimiz yer.

Ne zaman çevrimiçi bir kullanıcı, ne kadar süredir çevrimiçi olduğunu ve ne zaman çevrimdışı olduğunu görmek isteyen ve izlemek isteyen arkadaşlar için, bu kez saklanan en son görülen WhatsApp'ı nasıl bulunacağı aşağıdaki gibidir.

whatsapp-son-gorulmesi-kapali-olanlari-gorme
  1. Uygulamayı aşağıda verdiğim bağlantı ile indirin ve yükleyin
  2. Uygulamayı açın, ardından izlenecek WhatsApp hedefinin adını ve numarasını girin. Ülke kodunun Endonezya olarak ayarlandığından emin olun (+62)
  3. Start to Follow!Keşif başlatmak için seçin
  4. Bu uygulama, hedef çevrimiçi veya çevrimdışı olduğunda bir bildirim sağlayacaktır
  5. Uygulamanın hala çalıştığından ve sistem tarafından otomatik olarak kapatılmadığından emin olun.android
Pinterest
Tumblr
Mix
GMail
LinkedIn
Reddit
XING
WhatsApp
Hacker News
VK
Telegram
Line

Whatsapp Son Görülmesi Kapalı Olanları Görme - Yorumlar